< Tagasi postituste nimekirja

Hõrk toodete tutvustus kliendipäeval

6. oktoobril 2022 tutvustasime Roi kliendipäeval esmakordselt kauaoodatud Hõrk tooteid. Külas käis palju toredaid kliente ning kõigi huvi oli suur. Selleks puhuks olime pannud välja hulgaliselt Hõrk suupisteid, mida sai maitsta ja omavahel kombineerida. Kõige rohkem põnevust tekitasid särtsakad tšillikaramellid ning tšillibeseed.


Lisaks said palju kiidusõnu ka mõnusad tatraküpsised, mida on saadaval mitme erineva maitsega (kohvi, kookose, kakao, mee ja kaneeli). Mõnus magus vahepala kohvi kõrvale! 

Kes kohvi või teed ei soovinud, sai joogielamust nautida stand-up baarileti ääres. Kohapeal sai degusteerida erinevatest tervisest pakatavatest siirupitest valmistatud limonaade.  Lisaks ka klassikalisemad joogid nagu õlu ja siider. 


Väga paljusid inimesi kõnetas just see, et valikus on eestimaised tooted, millega toetatakse pisikesi ettevõtteid, väikeseid talusid ja tootmisi. See on väga südamelähedane teema ning kõigil oli hea meel, et nii palju põnevaid maitseid ja tooteid on valikus, millest varem polnud kuuldud ning ise kuidagi nendeni ei jõuakski. 


Hõrk tootevalikus olevaid tooteid saab kenasti ka brändida vastavalt oma ettevõtte logoga. See annab tootele veel lisandväärtuse ja kingisaajale mõista, et ettevõte hoolib Eesti käekäigust, Eesti toodetest ja headest maitsetest. Tutvu toodete tellimise võimalustega ning võta meiega julgesti ühendust meiliaadressil hork@hork.ee.